Přestávkové stolečky

Cateringové stoly jsou umístěny ve francouzské zahradě, v případě nepříznivého počasí v zámeckém sklepení. V ceně je džbán s vodou, lehký snack z kombinace sýrů a uzenin, hroznového vína a suchých plodů, sklenice pro 2-6 osob, a šumivé víno z této nabídky:


 

bohemia prestige demi

Bohemia Sekt Prestige Demi sec

Prémiový sekt s osvěžující vůní s tóny citrusových plodů a nasládlou chutí vzniká tradiční metodou kvašením v lahvi z odrůd Ryzlink rýnský, Rulandské bílé a Ryzlink vlašský.

Bohemia sekt Starý Plzenec, 0,75l
Celková cena stolečku 1400 Kč

bohemia prestige brut

Bohemia Sekt Prestige Brut

Neopakovatelné šumivé víno, vyráběné tradiční metodou s dobou ležení na kvasinkách 15-18 měsíců, z jedinečné kombinace jakostních odrůdových vín Ryzlink rýnský, Rulandské bílé a Ryzlink vlašský.

Bohemia sekt Starý Plzenec, 0,75l
Celková cena stolečku 1400 Kč

radyne

Bohemia Sekt Château Radyně Extra Brut

Château Radyně je sekt připravený tradiční metodou kvašením v lahvi. Je jedinečný nízkým obsahem zbytkového cukru. Dává tak vyniknout dokonalé harmonii a ušlechtilé perzistenci chuti předurčené dlouhým ležením sektu na kvasinkách. Právem se řadí mezi špičku sektů z České republiky. Již od roku 1945.

Bohemia sekt Starý Plzenec, 0,75l
Celková cena stolečku 1400 Kč

furst von metternich

Fürst von Metternich Riesling Sekt

Sekt se svěží a decentní sladkostí, světle žlutou barvou se zelenkavými odlesky a jemným, dlouhotrvajícím perlením z odrůdy Rýnský ryzlink

Rheingau, Německo, 0,75l
Celková cena stolečku 1400 Kč

vinofol

Sekt Vinofol 2013

Vyroben tradiční metodou kvašení v lahvi, vyznačuje se dlouhotrvajícím přírodním perlením, svěžestí a citrusovo-oříškovou dochutí. Základem pro výrobu tohoto sektu jsou tradiční odrůdy Chardonnay a Ryzlink vlašský.

Vinofol Novosedly
0,75l
Celková cena stolečku 1500 Kč

volarik

Sekt Volařík cuvée brut

Pěstitelský sekt z moravských hroznů, vyrobený v Rakousku. Kvašený v láhvi, 30 měsíců zrání na kvasničných kalech. Nádherná slámová barva, jemné perlení, chuť velmi blízká vínům z oblasti Champagne.  

Vinařství Volařík Mikulov
0,75l
Celková cena stolečku 1500 Kč

valdo

Prosecco Valdobbiadene superiore „Marca Oro” DOCG extra dry Valdo

Číslo 1 v Itálii i v západní Evropě, šumivé víno s jemnou, lehounce nasládlou chutí a dlouhotrvajícím perlením, vyrobené z hroznů vinné révy odrůdy Glera.

Veneto – Valdobbiadene, Itálie, 0,75l
Celková cena stolečku 1500 Kč

moet

MÖET & CHANDON Impérial Brut

Klasika domu Moët & Chandon, harmonická směs Pinot Noir, Pinot Meunier a Chardonnay.

Champagne, Francie, 0,75l
Celková cena stolečku 2700 Kč


 

Rezervace je nutná s předstihem minimálně 1 den. Máte-li zájem o bohatší občerstvení, rádi Vám je podle možností zajistíme.

Kontaktujte nás prosím na tel. 724 063 041 nebo e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Děkujeme a těšíme se na Vaši návštěvu.

[Form VIPstolecky not found!]

 

Děkujeme, brzy se vám ozveme!