MenART 2019:
Galakoncert mentorů

Sobota 22. 6.
18.30 | Zámecká jízdárna

 

MenART 2019 pro Smetanovu Litomyšl

Vyvrcholení I. ročníku ročního stipendijního projektu mentoringu uměleckého vzdělávání MenART, který podporuje talenty a propojuje je s aktivními umělci. V rámci svého poslání podpořit umělecké vzdělávání je tento stipendijní program realizován Nadačním fondem Magdaleny Kožené s podporou RSJ. „Inspirativní setkání jsou v životě zásadní“ je mottem projektu, na jehož cestě se angažují Tomáš Netopil, Kateřina Kněžíková, Ivo Kahánek, Beata Hlavenková, Lenka Nová, Terezie Kovalová, Petr Nikl, Milan Cais a Maxim Velčovský – celý školní rok pracují se 140 stipendisty vybranými ze ZUŠ z celé České republiky – talentovanými studenty a jejich pedagogy (více na www.menart.cz).

Inspirativní setkání jsou v životě zásadní


18.30 – Galakoncert mentorů MenART

Ivo Kahánek, Kateřina Kněžíková, Beata Hlavenková, Radka Fišarová, Terezie Kovalová

Patří mezi nejvýraznější tváře současné umělecké špičky, každý ve svém oboru. Rok věnovali svůj čas vedení mladých talentů a předávali své zkušenosti. Všichni kladou důraz na důležitou roli, kterou hraje umělecké vzdělávání v rozvoji naší společnosti. Pojí je vzájemné přátelství, nyní před své studenty a publikum předstupují se společným programem, který bude symbolickým završením celého ročníku.

Zazní dvě písně Richarda Strausse, Zueignung a Allerseelen, klavírní tvorba Bedřicha Smetany i Ference Liszta, výběr z oceňovaného sólového alba Theodoros a Scintilla Beaty Hlavenkové společně se zhudebněnými básněmi Bohuslava Reynka. Radku Fišarovou doprovodí v jejích písních Beata Hlavenková a Tereza Kovalová.


Počet přestávek: 0
Předpokládaný čas konce: 19.45


C 190 Kč • B 290 Kč • A 390 Kč
50% sleva pro děti do 15 let a studenty


Pomocí tohoto formuláře se můžete přihlásit nebo registrovat do prodejní sítě TICKETPORTAL a koupit si vstupenky online: