MenART 2019:
Na autorské cestě

Sobota 22. 6.
15.30 | Zámecká jízdárna

 

MenART 2019 pro Smetanovu Litomyšl

Vyvrcholení I. ročníku ročního stipendijního projektu mentoringu uměleckého vzdělávání MenART, který podporuje talenty a propojuje je s aktivními umělci. V rámci svého poslání podpořit umělecké vzdělávání je tento stipendijní program realizován Nadačním fondem Magdaleny Kožené s podporou RSJ. „Inspirativní setkání jsou v životě zásadní“ je mottem projektu, na jehož cestě se angažují Tomáš Netopil, Kateřina Kněžíková, Ivo Kahánek, Beata Hlavenková, Lenka Nová, Terezie Kovalová, Petr Nikl, Milan Cais a Maxim Velčovský – celý školní rok pracují se 140 stipendisty vybranými ze ZUŠ z celé České republiky – talentovanými studenty a jejich pedagogy (více na www.menart.cz).

Inspirativní setkání jsou v životě zásadní


15.30 – Na autorské cestě – mladé talenty pro Smetanovu Litomyšl

Studenti Beaty Hlavenkové a Terezie Kovalové představí především vlastní autorskou tvorbu, rozsahem žánrově pestrou, zahrnující vlastní skladbičky, samplovaní i výlety do světa jazzu se silnou dávkou improvizace. Studenti Lenky Nové akcentují autentický přístup, hledají svůj vlastní originál především v interpretaci české písně. Koncertně provedou premiéru písně z dílny tandemu Hapka – Horáček Hvězdy jsou jak bonbonky.


Počet přestávek: 0
Předpokládaný čas konce: 16.45


90 Kč
50% sleva pro děti do 15 let a studenty


Pomocí tohoto formuláře se můžete přihlásit nebo registrovat do prodejní sítě TICKETPORTAL a koupit si vstupenky online: