Přehled účinkujících souborů

A B C Č D E F G H CH I J K L M N O P Q R S Š T U V W Z

 

A

Adamusovo trio - instrumentální soubor
1997 Sváteční matiné

Afflatus Quintet
2017 Afflatus Quintet

Akademické žesťové kvinteto Brno
1993 Hold u pomníku Bedřicha Smetany

Akademický sbor Žerotín Olomouc
2005 Jazzové inspirace - Gershwin: Porgy a Bess
2014 Korunovační mše
2014 Koncert na přání - 2x
2018 Charles Gounod: Svatocecilská mše (sbormistr Pavel Koňárek)

Altai Kai - soubor etnické hudby
2006 Pavlica: Chvění

Ambroš Ladies Orchestra 
2019 Sváteční Matiné

Anima Cantanda - smíšený pěvecký sbor
2007 Kubička: Kristův dotyk

Atom Heart Mother Band
2014 Koncert na přání - 2x


B

Baborák Ensemble
2015 Baborák Ensemble

Barocco Sempre Giovane
2012 Čtvero ročních dob
2014 Gypsy Baroque
2015 Il Santo Nome Di Maria
2018 Tutti Vivaldi
2019 Christoph Willibald Gluck: Paris a Helena - Večer na zámku v Nových Hradech

Balet Národního divadla Praha
Viz Národní divadlo Praha

Balet Národního divadla Brno
Viz Národní divadlo Brno

Balet Státní opery Praha
Viz Státní opera Praha

Baletní škola Olgy Kyndlové při Státní opeře Praha
2013  G. Verdi: Otello 
2014 A. Dvořák: Rusalka (2x)

Bambini di Praga - dětský sbor
2007 Rachmaninov - Orff (Orff: Carmina Burana)

Bohemia Balet
2012 Bohemia Balet 

Bohemia Luxembourg Trio
2010 Vita Caroli

Boni pueri - chlapecký sbor (10x)
2002 Zelenka: Sub Olea Pacis et Palma Virtutis 
2005 Boni pueri (Krása: Brundibár, Poselství hudby různých národů)
2005 Smíření (Webber: Requiem)
2009 Externí koncert v Chrudimi
2012 Henry Purcell: Královna víl - 4x
2014 Jan Jirásek: Lukášovy pašije

Bonifantes - chlapecký sbor
2008 Gershwin-Bernstein (Leonard Bernstein: Symfonie č.3 Kadiš)
PRO NEPŘÍZEŇ POČASÍ ZRUŠENO 
2009 Kaddish

Boston Youth Symphony Orchestra
2008 Mozart: předehra Cosi fan tutte, Beaser: Evening Prayer, Bernstein/Berrett: Vest Side Variants, Dvořák: Symfonie č. 8 G dur Anglidká
2011 Z nového světa ... (Maurice Ravel, Ludwig van Beethoven, Antonín Dvořák) 

Bratislavský chlapecký sbor (2x)
1999 Honneger: Jana z Arku na hranici
2001 Puccini: Turandot (koncertní provedení)

Bratislavští komorní sólisté 
2007 Kubička: Kristův dotyk

Brněnský filharmonický sbor (2x)
1994 Slavnostní koncert k 170. výročí narození Bedřicha Smetany (Viola)
1995 Závěrečný koncert „Všichni lidé bratři jsou" (Dvořák: Te Deum, Beethoven: Symfonie č.9 s Ódou na radost)

Brněnští madrigalisté - vokální soubor
1992 Dvořák: Svatá Ludmila 

B-Side Band (4x)
2013 Koncert na přání Vojtěch Dyk & B-Side Band - 2x
2017 20. Koncert na přání: Vojtěch Dyk & The Puppini Sisters & B-Side Band (2x)

Budapešťský cikánský symfonický orchestr 100 Tagú Cigányzenekar Budapest
2017 100 Tagú Cigányzenekar Budapest


C

Camerata Chicago
2013  Camerata Chicago 

Camerata Janáček Ostrava
2003 Chrámový koncert 

Cantando Skuteč (um. ved. Zdeněk Kudrnka)
2018 Zpěváčci kraje mého

Canti di Praga
2009 Zítra se bude...

Cappella Accademica 
1997 Purcell: Dido a Aeneas 

Cappella Mariana
2017 Monteverdiana

Capella Regia Praha
2016 Laudate Pueri - Hudba českých piaristů

Chorgemeinschaft Neubeuern
1997 Mendelssohn-Bartholdy: Eliáš

Cigánski Diabli (Gypsy Devils)
2014 Gypsy Baroque
2016 Odpoledne se Saint Gobain Adfors

Collegium 1704 - Prague Baroque Orchestra 
2019 Magdaléna Kožená - Zahrada vzdechů 

Collegium Marianum
2012 Gloria
2018 Johann Sebastian Bach: Velká mše h moll (2x)

Colorado Sympohony Chorus
2009 Verdi: Requiem

Concerto Aventino (4x)
2017 Večer na zámku v Nových Hradech (4x)
2019 Christoph Willibald Gluck: Paris a Helena - Večer na zámku v Nových Hradech (4x)

Czaldy Waldy quartet 
2007 Putovali hudci I. 

The Czech Ensemble Baroque Choir (3x)
2011 Písně a tance lásky - 2x
2016 Leonard Bernstein: Mass

The Czech Ensemble Baroque Orchestra (2x)
2012 Pavel Šporcl - La Folia - 2x

Czech Virtuosi
2016 Joseph Haydn: Missa Sancti Bernardi

Czech Soloists Consort
2011 Paralelní světy


Č

Čechomor
2003 Balet Národního divadla (Mezi horami)
2016 Koncert na přání - Proměny (2x)

Česká filharmonie (19x)
1946 Koncert České filharmonie (Smetana: Slavnostní předehra D-dur, Scherzo z Triumfální symfonie, Richard III., Hakon Jarl, Valdštýnův tábor) 
1946 Koncert České filhramnie (Smetana: Má vlast)
1996 Koncert České filharmonie (Dvořák: Domov můj, Symfonie č. 9 Z Nového světa)
1998 Smetana: Má vlast
2005 Koncert České filharmonie (Čajkovskij: Koncert D dur pro housle a orchestr, op. 35, Šostakovič Simfonie č. 7 C dur, op. 60 "Leningradská")
2008 Dvořák: Requiem
2008 Smetana: Má vlast
2010 Vivat Offenbach
2011 Česká filharmonie
2012 Slavnostní zahajovací koncert (Smetana: Valdštýnův tábor, Symfonická báseň op. 14)
2013 Slavnostní zahajovací koncert (Má vlast) - 2x
2015 Slavnostní zahajovací koncert
2015 Antonín Dvořák: Requiem
2016 Velké finále
2017 Slavnostní zahajovací koncert
2018 Slavnostní zahajovací koncert 
2018 Český poutník 
2019 Slavnostní zahajovací koncert
2019 A. Dvořák: Svatá Ludmila

Česká Sinfonietta (8x)
2012 Pocta Pernštejnům
2014 Závěrečný koncert - Velké finále
2015 Velké finále
2016 Trojhvězdí vídeňských klasiků
2017 Fantastická Česká Sinfonietta
2018 Haydenfest Den s Haydnem "Ráno", "Poledne", "Večer" (3x)

Český filharmonický sbor Brno (26x)
1995 Händel - Mozart (Händel: Mesiáš)
1997 Slavnostní zahajovací koncert (Prokofjev: Alexandr Něvský)
1998 Duchovní díla L. Bernsteina a A. Dvořáka (Bernstein: Misa Brevis, Dvořák:
        Mše D dur)
1999 Mahler: Symfonie č. 2 c moll „Vzkříšení"
2002 Na věčnou paměť (Verdi: Messa da requiem)
2003 Slavnostní zahajovací koncert (Rossini: Stabat mater)
2004 Mozart - Eben (Eben: Apologia Sokratus, Mozart: Requiem)
2005 Beethoven: Missa Solemnis 
2006 Koncert na přání - Nejslavnější oratorní sbory
2007 Chrámové nokturno 
2007 Dvořák: Svatá Ludmila
2008 Gershwin-Bernstein (Leonard Bernstein: Symfonie č.3 Kadiš)
        PRO NEPŘÍZEŇ POČASÍ ZRUŠENO
2009 Orbis pictus
2009 Kaddish
2010 Externí koncert v České Třebové
2011 Slavnostní zahajovací koncert
2011 Babí jar
2012 Antonín Dvořák: Mše D dur, op. 86 ,,Lužanská" 
2014 Planety a Česká rapsodie
2014 Gustav Mahler: Vzkříšení
2014 G. F. Händel: Mesiáš
2015 John Debney: Umučení Krista 
2016 Trojhvězdí vídeňských klasiků
2016 Gustav Mahler: Symfonie tisíců
2017 Poznaňská filharmonie
2019 A. Dvořák: Svatá Ludmila 
2019 Hector Berlioz: Faustovo prokletí 

Český národní sbor
2015 M. P. Musorgskij: Boris Godunov

Český národní symfonický orchestr (3x)
1998 Prokofjev: Ivan Hrozný
1999 Koncert na přání - Z Barrandova do Hollywoodu
2005 Slavnostní zahajovací koncert (Smetana: Vyšehrad, Berlioz: Písně letní noci, Beethoven: Symfonie č. 7 A dur)
2013 Carmina Burana

Čeští komorní sólisté Brno
2014 G. F. Händel: Mesiáš
2017 Jan Václav Stamic: Missa Solemnis

Činohra Národního divadla
Viz Národní divadlo Praha

D

DAMA DAMA Středoevropský soubor bicích nástrojů Brno (2x)
2011 Písně a tance lásky - 2x

Danubius Octet Singers Bratislava
2018 Zahrada srdce 

Dechová harmonie Janáčkovy konzervatoře Ostrava
2001 Slavnostní zahajovací koncert

Dětská opera Praha (8x)
2007 Britten: Kominíček 
2008 Lukáš Hurník: The angels
2010 Ogaři
2011 J. Uhlíř, Zd. Svěrák: Miniopery - 2x
2013 (Vy)prodaná nevěsta
2017 Rusalenka - 2x

Dětský dramatický sbor Ty-Já-Tr
2004 Dvořák: Dimitrij

Dětský sbor Brno 
2019 Jiří Teml: Kocour v botách

Divadlo ABC
2014 Bedřich Smetana - The Greatest Hits

Divadlo J. K. Tyla/Plzeň
1997 Smetana: Čertova stěna

Divadlo pod Palmovkou
2002 Beaumarchais: Figarova svatba

Divadlo pod Šťastnou Hvězdou
2015 Loutkando Grando - 2x

Dvořákovo trio
2016 Slavnostní zahajovací koncert

E

Eben trio
2016 Jiří Bárta uvádí Eben trio

Ensemble 18+
2015 Večer na zámku v Nových Hradech - Jean-Phillipe Rameau: Pygmalion

Ensemble Berlin Prag
2016 Ensemble Berlin Prag

Ensemble Damian (8x)
2016 František Antonín Míča: Operosa terni Colossi Moles (Večer na zámku v Nových Hradech) (4x)
2018 Antonio Caldara: L´Amor non há legge - Láska nezná hranic (4x)

Ensemble Inégal (4x)
2015 Loutkando Grando - 2x
2017 Hommage á Bach
2018 Alfred Schnittke: Requiem

Ensemble Martinů - klavírní kvarteto
2004 Svět je báječné místo k narození

Ensemble Philidor (Francie) - instrumentální soubor (2x)
2005 Ensemble Philidor - 2x

Epoque Orchestra
2016 Cabaret Epoque Dagmar Pecková & Kurt Weill

Epoque Quartet
2014 Nekonvenční matiné v Zámecké jízdárně

Evropský Janáčkův filharmonický orchestr (2x)
1999 Hvězdy operního nebe
2000 Smetana: Dalibor


F

Festivalový žesťový soubor
2006 Slavnostní zahajovací koncert 

Filharmonie Bohuslava Martinů Zlín (5x)
2007 Janáček - Martinů
2009 Orbis Pictus
2013 Koncert plný překvapení
2015 Ennio Morricone & Luboš Fišer
2018 Velké finále plné překvapení

Filharmonie Brno (20x)
1995 Händel - Mozart: Mesiáš
1997 Slavnostní zahajovací koncert
1997 Mendelssohn-Bartholdy: Eliáš
2001 Pocta Antonínu Dvořákovi (Dvořák: Slovanské tance 1-8 I.řada, 
        Symfonie č.9 e moll, op. 95 "Z Nového světa)
2002 Na věčnou paměť (Martinů: Památník Lidicím, H296, Schönberg: Ten, který přežil Varšavu, op. 46, Verdi: Requiem)
2002 Závěrečný galakoncert
2003 Závěrečný galakoncert
2004 Mozart - Eben (Eben: Apologia Sokratus, Mozart: Requiem d moll, KV626)
2005 Beethoven: Missa Solemnis
2006 Koncert na přání
2007 Dvořák: Svatá Ludmila
2009 Kaddish
2011 Slavnostní zahajovací koncert
2013 Carmina burana 
2014 Na krásném modrém Dunaji
2015 John Debney: Umučení Krista
2016 #ujizdimNaSmetance
2017 Shlomo Mintz & Filharmonie Brno
2018 Paul McCartney: Ecce Cor Meum 
2019 Hector Berlioz: Faustovo prokletí 

Filharmonie Hradec Králové (6x)
2005 Koncert na přání
2009 G. Verdi: Requiem
2011 Koncert na přání - Bohemian Rhapsody - 2x
2014 Koncert na přání - 2x

Filigrán z Litomyšle - ochotnický divadelní spolek
2003 Váchal: Krvavý román


G

Greater Dallas Youth Orchestra
2012 Obrázky z výstavy

H

Houston Symphony Chorus
2017 Houston Symphony Chorus

Hradišťan (10x)
2003 O slunovratu
2006 Pavlica: Chvění 
2007 Janáček - Martinů
2009 Jiří Pavlica: Studánko, rubínko
2010 Ej lásko
2011 Písně a tance lásky - 2x
2013 Koncert plný překvapení
2018 Pavel Helebrand: Evangelium podle houslí (2x)

Hudba Policie České republiky Ostrava (2x)
1998 Promenádní koncert 
1998 Hold u pomníku Bedřicha Smetany


CH

Chlapecký sbor Pueri Gaudentes
2013 H. Purcell: Královna víl - 5x 

Chorea Historica - taneční skupina
2003 Písně a tance před branami renesance 


I

Ingenium Ensemble
2017 Pocta slovanské duši

Instrumentální soubor PurPur
2009 Zítra se bude...

J

Janáčkova filharmonie Ostrava (18x)
1994 Galakoncert
1995 „Všichni lidé bratři jsou"
1995 Galakoncert (Eva Urbanová, Sherill Millnes)
1996 Koncert duchovní hudby 
1996 Galakoncert 
1998 Duchovní díla L. Bernsteina a A. Dvořáka
1999 Mahler: Symfonie č. 2 c moll „Vzkříšení"
2001 Slavnostní zahajovací koncert
2003 Slovanské tance II.
2004 Pocta Antonínu Dvořákovi I.
2006 Externí koncert v České Třebové
2014 Symfonické tance českých klasiků
2014 Klasika je cool
2015 Hudební zeměkoule
2016 Sólo pro 100 smyčců (smyčcová sekce)
2016 Koncert na přání - Proměny (2x)
2018 Koncert na přání - Jaromír Nohavica, Janáčkova filharmonie 

Janáčkovo kvarteto
2005 Janáček důvěrný I.

Janáčkův komorní orchestr
2000 Zámecké nokturno

Janáčkova opera Národního divadla Brno 
Viz Národní divadlo Brno
 

Jaro - taneční soubor při ZUŠ Štefánikova, Praha 5
2015 Malý princ
 

Jumping Drums - bicí skupina
2006 Pavlica: Chvění


K

Kajetánek Česká Třebová (um. ved. Petra Kotyzová)
2018 Zpěváčci kraje mého

Kanagawa University Symfonic Band
2012 Kanagawa University Symfonic Band

Kantiléna - sbor dětí a mládeže při Filharmonii Brno (7x)
1994 Bizet: Carmen 
2004 Mozart-Eben - Eben: Apologia Sokratus
2009 Jiří Pavlica: Studánko, rubínko
2013 Carmina Burana
2015 G. Puccini: Tosca
2018 Paul McCartney: Ecce Cor Meum 
2018 Zpěváčci kraje mého
2019 Hector Berlioz: Faustovo prokletí 

Ken Shifrin´s POSAUNE VOCE TRIO (Velká Británie) - umělecký soubor
2002 Od Purcella ke Gershwinovi

Klavírní kvarteto Bohuslava Martinů
2009 Hommage a Martinů

Komorní filharmonie Pardubice (30x)
1990 Pocta B. Martinů
1998 Koncert na přání 
2000 Chrámový koncert
2003 Bach: Braniborské koncerty I. - II.
2005 Na miskách vah
2008 Slavná mše svatá
2008 Externí koncert ve Svitavách
2009 Externí koncert v Chrudimi
2009 Verdi: Requiem
2010 Pavlica: Missa brevis
2010 Koncert na přání - Klasika českého muzikálu - 2x
2010 Externí koncert v České Třebové
2011 Dagmar Pecková - Na cestě
2011 Symphonia Gregoriana
2011 Symphonia Gregoriana - externí koncert v Chrudimi
2012 Koncert na přání - Tmavomodrý svět J.J. - 2x
2013 Pocta Vaňhalovi
2013 Hommage á Čajkovskij
2014 Pecková&Margita - Začínáme končit
2014 Jan Jirásek: Lukášovy pašije
2015 Varhanní koncert Kateřiny Chrobokové
2015 Na hranách stylů: Illustratosphere & Dan Bárta
2015 Franz Schubert: Mše č. 2 G dur
2016 Sólo pro 100 smyčců (smyčcová sekce)
2017 Houston Symphony Chorus
2017 Bedřich No. 1
2018 Zpěváčci kraje mého

 

Komorní orchestr Bohuslava Martinů
2007 Maestro di Cappella

Komorní orchestr Bona Nota
2016 Věra Mašková: Hej, Mistře!

Komorní orchestr Leopoldinum Wroclaw
2016 Externí koncert ve Svitavách 

Komorní orchestr Polského rozhlasu Amadeus Poznaň
2018 Z mého života II Amadeus Poznaň

Komorní orchestr Pražských symfoniků 
2019 Cantus ad Gloriam Dei - Zpěvy ke slávě Boží

Komorní pěvecký sbor SPgŠ Litomyšl
1993 Hold u pomníku Bedřicha Smetany

Komorní smyčcový orchestr Musica Opavia (um. vedení Milan Zajíc)
2018 Pavel Helebrand: Evangelium podle houslí L.P. 2018 (2x)

Komorní sólisté Karla Růžičky
2017 Hommage á Jazz - Arturo Sandoval

Královéhradecký dětský sbor Jitro
2018 Český poutník 

Kühnův dětský sbor (31x)
1998 S. Prokofjev: Ivan Hrozný
1999 B. Martinů: Špalíček
2000 Koncert na přání
2001 Koncert na přání - Orff: Carmina Burana
2001 Ora Mystica 
2003 H. Berlioz: Requiem
2003 Slavnosti jara 
2004 Koncert na Hoře Matky Boží
2005 Chrámový koncert
2007 Teml: Císařovy nové šaty
2008 Mácha: Zvířátka a loupežníci
2008 Sylvie Bodorová: Mojžíš
2009 Broučci - Kocour v botách - 2x
2009 Zítra se bude - 2x
2009 Potkal jsem jeseň
2010 B. Smetana: Prodaná nevěsta - 3x
2011 Kühnův dětský sbor
2012 Jiří Teml: Čert a Káči aneb Peklo v pekle
2012 G. Puccini: La Bohéma
2012 A. Dvořák: Jakobín
2014 A. Březina: Toufar
2015 Malý princ
2015 M. P. Musorgskij: Boris Godunov
2016 Gustav Mahler: Symfonie tisíců
2018 Zpěváčci kraje mého
2019 Cantus ad Gloriam Dei - Zpěvy ke slávě Boží
 

Kühnův smíšený sbor (10x)
1994 Slavnostní koncert k 650. výročí založení litomyšlského biskupství (Janáček: Glagolská mše)
1996 Koncert duchovní hudby
1998 Prokofjev: Ivan Hrozný 
2000 Chopin - Martinů (Martinů: Gilgameš)
2005 Smíření - Pavlica: Oratorium smíru
2008 Slavná mše svatá
2009 Potkal jsem jeseň
2015 Krédo Mistra Jana 
2016 Gustav Mahler: Symfonie tisíců
2017 Hommage á Jazz - Arturo Sandoval

Kvinterna - vokálně instrumentální soubor
2003 Písně a tance před branami renesance


L

Le Chamarré Chateau Ensemble - soubor historických nástrojů (9x)
2012 Henry Purcell: Královna víl - 4x
2013 H. Purcell: Královna víl - 5x

Lilium Litomyšl (um. ved. Lucie Vavřínová)
2018 Zpěváčci kraje mého

Litomyšlský symfonický orchestr
2001 Slavnostní zahajovací koncert

Lucemburský komorní orchestr Les Musiciens
2010 Les Musiciens


M

Merrel Quartet
2009 Sváteční matiné

Městská divadla pražská
2014 Bedřich Smetana - The Greatest Hits

Městské divadlo Brno
2015 Koncert na přání - Muzikál (2x)

minus123minut
2018 Na hranách stylů - minus123minut&PKF - Prague Philharmonia

Miroslav Hloucal Jazz Band
2016 Cabaret Epoque Dagmar Pecková & Kurt Weill

Moravské divadlo Olomouc (10x)
1992 Verdi: Maškarní ples
1994 Verdi: Aida
1996 Puccini: Tosca
1997 Mozart: Idomedeo
1997 Donizetti: Lucia di Lammermoor
1999 Hold u pomníku Bedřicha Smetany
1999 Smetana: Dvě vdovy
2006 Poulenc: Dialogy karmelitek
2012 Smetana: Prodaná nevěsta
2015 Zdeněk Pololáník: Noc plná světla

Moravská filharmonie Olomouc (6x)
1957 Symfonický koncert
1994 Slavnostní koncert k 170. výročí narození Bedřicha Smetany
2005 Jazzové inspirace (Gershwin: Porgy a Bess)
2014 Korunovační mše
2016 Sólo pro 100 smyčců (smyčcová sekce)
2018 Charles Gounod: Svatocecilská mše

Moravské děti - Holešovský dětský sbor
2007 Janáček - Martinů (Martinů: Kytice)

Musica Bohemica
2013  Musica Bohemica & Spirituál kvintet

Musica da Camera Brno - vokální soubor (2x)
1999 Pontifikální mše svatá (Liszt - arr. Janáček - Mše B dur pro sóla, sbor a varhany)
1999 Hold u pomníku Bedřicha Smetany

Musica Florea - instrumentální soubor (5x)
2002 Zelenka: Sub olea pacis et palma virtutis
2009 Susanne Rydén & Musica Florea
2014 Armida (3x)

MUSICA INSIEME OTTONI Reggio Emilia (Itálie) - instrumentální soubor
1996 Koncert partnerského města

 

N

Národní divadlo Brno (Státní divadlo Brno, Janáčkova opera Národního divadla Brno) - (67x)
1957 Smetana: Prodaná nevěsta
1957 Smetana: Dalibor
1957 Smetana: Čertova stěna - 2x
1957 Dvořák: Rusalka
1961 Smetana: Libuše
1961 Smetana: Prodaná nevěsta
1961 Smetana: Čertova stěna
1961 Smetana: Braniboři v Čechách
1964 Smetana: Prodaná nevěsta
1964 Smetana: Dalibor
1964 Smetana: Čertova stěna
1964 Smetana: Viola
1964 Koncert švédských symfonických básní
1976 Smetana: Dalibor
1983 Janáček: Příhody lišky Bystroušky
1983 Smetana: Dalibor
1983 Martinů: Řecké pašije
1985 Smetana: Hubička
1985 Koncert z českých oper
1987 Její Pastorkyňa
1987 Smetana: Dvě vdovy
1987 Mysliveček: Ipermestra
1989 Simon Boccanegra
1989 Smetana: Říkadla
1989 Smetana: Prodaná nevěsta
1989 Veselohra na mostě
1991 Smetana: Dalibor
1991 Hry o Marii
1992 Verdi: Nabucco
1992 Janáček: Příhody lišky Bystroušky
1993 Mozart: Don Giovanni
1993 Smetana: Tajemství
1994 Smetana: Prodaná nevěsta
1994 Bizet: Carmen
1995 Smetana: Dalibor
1995 Rigoletto
1998 Slavné operní sbory
1998 Dvořák: Rusalka
2000 Martinů: Řecké pašije
2000 Kouzelná flétna
2002 Don Carlos
2002 Janáček: Příhody lišky Bystroušky
2004 Aida
2004 Smetana: Braniboři v Čechách
2004 Galakoncert Štefana Margity
2008 Gioachino Rossini: Lazebník Sevillský
2010 Dvořák: Svatební košile
2011 A. Dvořák: Stabat Mater
2011 G. Pucinni: Turandot 
2013 Papageno hraje na kouzelnou flétnu - 2x
2013 Sicilské nešpory
2013 Don Giovanni
2014 R. Wagner: Bludný Holanďan
2014 J. Haydn: Stvoření
2015 G. Puccini: Tosca 
2015 G. Verdi: Nabucco
2016 Bedřich Smetana: Hubička
2016 Georges Bizet: Carmen
2017 Amilcare Ponchielli: La Gioconda
2017 Oskar Nedbal: Polská krev
2017 Velké finále - Va, Pensiero ...
2018 Paul McCartney: Ecce Cor Meum
2018 Charles Gounod: Faust a Markéta
2018 Leoš Janáček: Její pastorkyňa
2019 Leoš Janáček: Příhody lišky Bystroušky
2019 Gaetano Donizetti: Nápoj lásky
2019 Jiří Teml: Kocour v botách 
2019 Bohuslav Martinů: Hry o Marii 

Balet Národního divadla Brno (2x)
1985 Prokofjev: Romeo a Julie 
2008 Prokofjev: Romeo a Julie

Orchestr Národního divadla Brno (5x)
1993 Galakoncert
1994 Dvořák: Requiem
1998 Galakoncert
2000 Eva Urbanová - Galakoncert
2008 Slavnostní závěreční koncert Gala opera - Sólo pro dámy

Sbor Janáčkovy opery Národního divadla Brno (3x)
1992 Dvořák: Svatá Ludmila
1994 Dvořák: Requiem
2002 Závěrečný galakoncert

Národní divadlo moravskoslezské (Státní divadlo Ostrava) - (17x)
1962 Smetana: Prodaná nevěsta
1962 Dvě vdovy
1962 Tajemství
2001 Smetana: Prodaná nevěsta
2007 Puccini: Manon Lescaut - 2x
2009 Smetana: Dalibor
2012 Carmen (sbor, orchestr, balet) - 2x
2014 Návraty domů (balet)
2014 B. Smetana: Čertova stěna (2x)
2015 Zuzana Lapčíková: Balady
2016 Barocco&Carmina Burana
2016 Bedřich Smetana: Braniboři v Čechách
2017 Gioacchino Rossini: Lazebník sevillský!!!
2017 Bedřich Smetana: Tajemství
2019 Jesus Christ Superstar 

Sbor Národního divadla moravskoslezského
2007 Janáček - Martinů

Národní divadlo Praha (94x)
1949 Smetana: Dalibor - 2x
1949 Smetana: Dvě vdovy - 2x
1950 Smetana: Dalibor - 2x
1950 Smetana: Prodaná nevěsta - 2x
1950 Smetana: Má vlast
1952 Smetana: Hubička - 2x
1952 Smetana: Braniboři v Čechách - 2x
1953 Smetana: Dalibor - 2x
1953 Smetana: Prodaná nevěsta - 2x
1954 Smetana: Dalibor
1954 Smetana: Hubička - 2x
1956 Smetana: Dalibor
1956 Smetana: Dvě vdovy - 2x
1956 Smetana: Prodaná nevěsta
1959 Smetana: Dalibor
1959 Smetana: Braniboři v Čechách
1959 Smetana: Libuše
1963 Smetana: Dalibor
1963 Smetana: Prodaná nevěsta
1963 Smetana: Libuše
1974 Smetana: Dalibor - 2x
1974 Smetana: Dvě vdovy
1974 Smetana: Prodaná nevěsta - 2x
1977 Smetana: Prodaná nevěsta
1977 Dvořák: Jakobín - 2x
1978 Smetana: Dvě vdovy
1978 Smetana: Prodaná nevěsta
1978 Smetana: Tajemství
1978 Boháč: Námluvy
1978 Jirásek: Medvěd
1979 Fibich: Šárka
1979 Smetana: Prodaná nevěsta
1980 Smetana: Hubička
1980 Smetana: Prodaná nevěsta
1981 Smetana: Prodaná nevěsta
1981 Dvořák: Rusalka
1982 Pauer: Zuzana Vojířová
1984 Smetana: Libuše
1984 Smetana: Prodaná nevěsta
1986 Smetana: Tajemství
1986 Dvořák: Rusalka
1986 Koncert z českých oper
1988 Dvořák: Jakobín
1988 Pocta Bedřichu Smetanovi
1988 Mozart: Figarova svatba
1990 Kouzelná flétna
1990 Smetana: Libuše
1996 Smetana: Hubička
1996 Mascagni: Sedlák kavalír - Leoncavallo: Komedianti
1997 Martinů: Veselohra na mostě
1998 Smetana: Libuše
1998 Eben: Jeremias 1998
2001 Janáček: Její pastorkyňa
2001 Mozart: Figarova svatba
2005 Smetana: Prodaná nevěsta
2005 Verdi: La Traviata
2006 Smetana: Tajemství - 2x
2007 Smetana: Hubička - 2x
2008 Smetana:Libuše
2008 Smetana: Prodaná nevěsta
2009 Dvořák: Rusalka - 3x
2009 Národní divadlo Smetanově Litomyšli
2010 B. Smetana: Prodaná nevěsta
2011 L. Janáček: Její Pastorkyňa
2011 G. Donizetti: Nápoj lásky - 2x
2012 Dvořák: Jakobín (orchestr, operní sbor a balet)
2012 Verdi: La Traviata (orchestr, operní sbor a balet)
2013 Dvě vdovy (sbor, balet opery a orchestr)
2014 Slavnostní zahajovací koncert
2014 W. A. Mozart: Figarova svatba
2015 M. P. Musorgskij: Boris Godunov
2015 B. Smetana: Dvě vdovy
2016 Antonín Dvořák: Čert a Káča
2016 Giuseppe Verdi: La Traviata
2017 Bedřich Smetana: Prodaná nevěsta -2x
2018 Giuseppe Verdi: Maškarní ples
2018 Bedřich Smetana: Libuše

Balet Národního divadla Praha (10x)
1951 Janáček: Lašské tance 
1951 Vostřák: Baletní Filosofská historie 
1980 Návraty ke krásám
1982 Čajkovskij: Labutí jezero
2003 Balet Národního divadla (Synfonietta, Mezi horami) 
2005 Čajkovskij: Labutí jezero
2009 Balet 21. století
2011 Svěcení jara
2017 Valmont
2018 Balet Gala 60

Činohra Národního divadla (2x)
1951 Jirásek: Vojnarka
1951 Jirásek: Jan Žižka 

Orchestr Opery Národního divadla Praha (5x)
1954 Sbory z oper, píseň svobody, Česká píseň 
2005 Čajkovskij: Labutí jezero
2007 Ring beze slov
2009 Zítra se bude...
2009 Národní divadlo Smetanově Litomyšli

Sbor Národního divadla Praha (4x)
2000 Koncert na přání
2009 Národní divadlo Smetanově Litomyšli
2010 Smetana: Prodaná nevěsta - 3x
2010 Ej lásko

O

Octopus Pragensis 
2011 Duchovní hudba v Čechách kolem roku 1600 

Operissimo Praha- operní soubor
1993 Lortzing: Zkouška na operu

Orchestr BOHEMIA Hradec Králové
1993 Hudba starých mistrů

Orchestr Janáčkovy opery Národního divadla Brno (2x)
2008 Slavnostní závěrečný koncert GALA OPERA: Sólo pro dámy
2010 Mozart: Kouzelná flétna
 

Orchestr MASS
2016 Leonard Bernstein: Mass

Orchestr Národního divadla Brno
Viz Národní divadlo Brno

Orchestr Opery Národního divadla Praha
Viz Národní divadlo Praha

Orchestr Opery Slovenského národního divadla v Bratislavě
Viz Slovenské národné divadlo Bratislava

Orchestr opery Státního divadla Brna
Viz Národní divadlo Brno

Orchestr R. A. Vobořila
1999 Rodina Váňova & Cirkus Šilhán & Divadlo bratří Formanů

Orchestr Státní opery Praha
Viz Státní opera Praha

Orchestr Václava Kozla
2014 Hvězdný prach Zdeňka Kopala

Orquestrina Baborák
2019 Orquestrina Baborák Tango na cestách

Otakar - sbor
1960 Krajská slavnost písní a tanců


P

Pardubický dětský sbor Iuventus Cantans
2000 Chrámový koncert (Stabat Mater)
2018 Zpěváčci kraje mého 

Parnas Ensemble 
2017 Anglické listy

Pavel Haas Quartet 
2018 Z mého života

Pěvecký sbor KOS Pedagogické školy Litomyšl (9x)
2010 Jiří Pavlica: MISSA BREVIS
2013  Pocta Vaňhalovi 
2015 Večer na zámku v Nových Hradech - Jean-Phillipe Rameau: Pygmalion (5x)
2015 Il Santo Nome Di Maria
2017 Hommage á Jazz - Arturo Sandoval

Pěvecký sbor Masarykovy Univerzity Brno
2017 Velké finále - Va, pensienero ...

Pěvecký sbor města Bratislava
2016 Gustav Mahler: Symfonie tisíců

Pěvecké sdružení moravských učitelů
2019 Poklona Bedřichu Smetanovi 

Pittsburský mládežnický symfonický orchestr (USA)
2005 Pittsburgh Youth Symphony Orchestra

Poznaňská filharmonie
2017 Poznaňská filharmonie

Prague Brass Ensemble
2013 Chrámové matiné 

Pražákovo kvarteto - smyčcové kvarteto
2005 Externí koncert v Moravské Třebové

PKF (Pražská komorní filharmonie) - Prague Philharmonia (17x)
1997 Recitál Dagmar Peckové
2000 Chopin - Martinů
2001 Koncert pro III. tisíciletí
2003 Hvězdy operního nebe
2004 Pocta Antonínu Dvořákovi II.
2005 Smíření
2005 Píseň o zemi
2006 Dagmar & Amadeus
2006 Hvězdy operního nebe - Neil Shicoff
2007 Hvězdy operního nebe
2011 Hvězdy operního nebe - Sumi Jo
2012 Hudba a slovo
2015 Galakoncert návštěva v metropolitní opeře N.Y.
2016 Slavnostní zahajovací koncert
2017 Galakoncert
2018 Hvězdy operního nebe
2018 Na hranách stylů - minus123minut&PKF - Prague Philharmonia


Pražské dechové kvinteto
2004 Slavná mše svatá (Eben: Missa cum populo)

Pražský dětský sbor
2002 Bodorová: Juda Maccabeus

Pražský filharmonický sbor (23x)
1996 Koncert Duchovní hudby
1999 Koncert na přání - Z Barrandova do Hollywoodu
2000 Dítě naší doby (Tippett: Dítě naší doby)
2001 Koncert na přání (Orff: Carmina Burana)
2002 Bodorová: Juda Maccabeus
2003 Berlioz: Requiem
2004 Pražský filharmonický sbor
2004 Slavná mše svatá (Eben: Missa cum populo)
2004 Slavnostní závěrečný koncert
2005 Chrámový koncert
2005 Wagner: Tannhäuser
2005 Slavná mše svatá
2007 Galakoncert Evy Urbanové
2007 Rachmaninov - Orff (Orff: Carmina Burana)
2008 Antonín Dvořák: Requiem
2008 Sylvie Bodrová: Mojžíš
2009 Koncert na přání - Magické melodie stříbrného plátna
2010 Slavnostní zahajovací koncert
2012 Hvězdy operního nebe - Marcello Giordani
2014 Jan Jirásek: Lukášovy pašije
2015 A. Dvořák: Requiem
2018 Slavnostní zahajovací koncert 
2018 Český poutník 
2019 Čajkovského orchestr Moskva 

Pražská komorní filharmonie (PKF) (3x)
2009 Hvězdy operního nebe
2010 O čem nám vypráví láska
2014 Galakoncert - Návštěva v Teatro alla Scala

Pražský komorní orchestr
2006 Slavnostní zahajovací koncert
 

Pražský smíšený sbor
2015 Franz Scubert: Mše č. 2 G dur
 

Pražský smyčcový orchestr (2x)
1999 Mysliveček - Pergolesi
2008 Sylvie Bodorová: Mojžíš

Prime Time Voice
2016 Odpoledne se Saint Gobain Adfors

Private Musicke
2009 Magdalena Kožená - Lettere Amorose

Pueri Gaudentes (5x) - chlapecký sbor pod vedením Zdeny Součkové
2014 A. Dvořák: Rusalka (2x)
2016 Leonard Bernstein: Mass
2016 Laudate Pueri - Hudba českých piaristů 
2018 Arrigo Boito: Mefistofeles

The Puppini Sisters (2x)
2017 20. Koncert na přání: Vojtěch Dyk & The Puppini Sisters & B-Side Band 


Q

Quartetto Farnese Parma - smyčcové kvarteto (Itálie)
1993 Quartetto Farnese Parma

Q VOX - mužské vokální kvarteto
2007 Putovali hudci II.
2014 Návraty domů (Škrtič) 


R

Radost Pardubice (dětský folklórní soubor)
2016 Věra Mašková: Hej, Mistře! 

ReBelcanto - vokální soubor (6x)
1992 Komorní koncert
2010 Koncert na přání - Klasika českého muzikálu - 2x
2012 Koncert na přání - Tmavomodrý svět J.J. - 2x
2015 Ennio Morricone & Luboš Fišer

Roder Jongenskoor (Nizozemí) - chlapecký sbor
1997 Chrámový koncert

Rosefield London Trio
2010 Zámecké nokturno

Rubínek Vysoké Mýto (um. ved. Pavel Zerzán)
2018 Zpěváčci kraje mého


S

SBB (Polsko) - artrocková skupina
2005 SBB - New Century Tour

Sbor JCHS (3x)
2006 Lloyd-Webber/Rice: Jesus Christ Superstar - 2x
2007 Koncert na přání - Ve světě dětí

Sbor Národního divadla moravskoslezského
Viz Národní divadlo moravskoslezské

Sbor Národního divadla Praha
Viz Národní divadlo Praha

Sbor opery Národního divadla Brno
Viz Národní divadlo Brno

Sbory Pardubického kraje
1958 Krajská slavnost písní a tanců

Sbor státní opery Praha
Viz Státní opera Praha

Sdružení japonských buddhistických mnichů
2008 Blízké hlasy z dáli

Sexteto českých filharmoniků
2016 Italské listy

Schola Gregoriana Pragensis - vokální soubor (3x)
2001 Chrámový koncert
2006 Dialog lidského hlasu
2016 Carolus IV. - Rex et Imperator

Schola od sv. Jana Křtitele Šumperk - vokální soubor
1995 Pontifikální mše svatá

SINFONIETTA ODYSEUS Helsinky - orchestr (Finsko)
1998 Brixi - Pergolesi

Slavoj - sbor
1960 Krajská slavnost písní a tanců

Slezské divadlo Opava - (2x)
1999 Martinů: Špalíček
2000 Hurník: Oldřich a Boženka

Slovenská filharmonie Bratislava - (7x)
1993 Verdi: Requiem
1993 Závěrečný koncert
1995 Slavnostní zahajovací koncert
1997 Galakoncert
1999 Koncert Slovenské filharmonie
1999 Honneger: Jana z Arku na hranici
2001 Puccini: Turandot

Slovenské národné divadlo (15x)
1955 Smetana: Hubička - 2x
1955 Smetana: Prodaná nevěsta - 2x
1958 Smetana: Hubička - 2x
1958 Smetana: Prodaná nevěsta
1958 Smetana: Dalibor
1960 Smetana: Hubička
1960 Smetana: Prodaná nevěsta
1960 Smetana: Dalibor
1960 Krajská slavnost písní a tanců
1965 Smetana: Libuše
1965 Smetana: Dvě vdovy
1995 Rossini: Lazebník sevillský

Slovenský filharmonický sbor - (5x)
1999 Honneger: Jana z Arku na hranici
2001 Puccini: Turandot
2006 Slavnostní zahajovací koncert
2006 Chrámový koncert
2006 Externí koncert v České Třebové

Slovenský komorní orchestr Bratislava
1995 Pocta J. S. Bachovi

Smetanovo Trio 
2008 Čajkovskij, Suk, Smetana

Smíšený pěvecký sbor KOS Pedagogické školy Litomyšl 
2019 Christoph Willibald Gluck: Paris a Helena - Večer na zámku v Nových Hradech

Smíšený pěvecký sbor Rastislav Blansko
2016 Joseph Haydn: Missa Sancti Bernardi

Smíšený sbor Continuo Pardubice
2017 Jan Václav Stamic: Missa Solemnis

Smíšený sbor chrámu Povýšení sv. Kříže
1997 Pontifikální mše svatá

Spirituál kvintet
2013  Musica Bohemica & Spirituál kvintet

Spojené sbory Praha
2000 Smetana: Dalibor

Společnost přátel Dělostřelby Jihlava
2012 Verdi: La Traviata

Sport Economy Moravia, spol. s. r. o. (2x)
2012 Carmen - 2x

Stamicovo kvarteto - smyčcové kvarteto
2001 Ora Mystica

Státní divadlo Brno
Viz Národní divadlo Brno

Státní filharmonie Brno
Viz Filharmonie Brno

Státní opera Praha (26x)
1999 Gounod: Faust a Markétka
2001 Verdi: Trubadúr
2002 Gazzaniga-Mozart: Don Giovanni
2004 Dvořák: Dimitrij
2004 Koncert na přání - Z Hollywoodu až na Kavčí hory
2006 Rusalka
2008 Edvard Hagerup Grieg - Peer Gynt
2008 Giuseppe Verdi: Nabucco - 2x
2009 Puccini: Madama Butterfly
2009 Vivat Opereta!
2010 Puccini: Tosca - 2x (orchestr)
2010 Čajkovskij: Labutí jezero - 3x (orchestr)
2011 Lohengrin & Dalibor
2012 G. Puccini: La Bohéma (sbor a orchestr)
2013 G. Verdi: Otello (sbor a orchestr)
2014 A. Dvořák: Rusalka (2x)
2015 G. Verdi: Macbeth
2015 J. Strauss: Netopýr
2016 Charles Gounod: Romeo a Julie
2016 Vincenzo Bellini: Norma
2018 Arrigo Boito: Mefistofeles

Svitavský dětský sbor (um. ved. Dana Pražáková)
2018 Zpěváčci kraje mého

Street Chorus
2016 Leonard Bernstein: Mass

Symfonický orchestr Českého rozhlasu (14x)
2000 Dítě naší doby
2001 Koncert na přání
2002 Bodorová: Juda Maccabeus
2003 Berlioz: Requiem
2005 Wagner: Tannhäuser
2007 Galakoncert Evy Urbanové
2009 Slavnostní zahajovací koncert
2010 Slavnostní zahajovací koncert
2011 Bolero - Música Ibérica y latina
2012 Giuseppe Verdi: La Traviata
2014 Gustav Mahler: Vzkříšení
2016 Gustav Mahler: Symfonie tisíců
2016 Na hranách stylů - Aneta Langerová Na Radosti
2017 Velké finále - Va, Pensiero...
2019 Koncert na přání - 3 Freeman Show

Symfonický orchestr Hlavního města Prahy FOK (19x)
1992 Smetana: Má vlast
1996 Slavnostní zahajovací koncert
1999 Slavnostní zahajovací koncert
1999 Říkejte mi pane
2002 Slavnostní zahajovací koncert
2003 Slavnostní zahajovací koncert
2004 Slavnostní závěrečný koncert
2006 Pavlica: Chvění
2007 Rachmaninov - Orff
2008 Sylvie Bodorová: Mojžíš
2009 Europa musicalis
2011 Babí jar
2012 Hvězdy operního nebe - Marcello Giordani
2012 Thomas Hampson - Lingua angelorum
2014 Planety a Česká rapsodie
2015 Krédo Mistra Jana
2016 Galakoncert - Hvězdy operního nebe
2017 Hommage á Jazz - Arturo Sandoval
2018 Osudová léta 1918 a 1968

Symfonický orchestr Litomyšl
1960 Krajská slavnost písní a tanců

Symfonický orchestr Pardubice
1960 Krajská slavnost písní a tanců


Š

Štátná opera Banská Bystrica (Divadlo Jozefa Gregora Tajovského Bánská Bystrica)
1993 Bizet: Carmen


T

Tchaj-Pej (Taiwan) - komorní filharmonický sbor
2004 Tchaj-Pej

Tiburtina ensemble
2016 Exaltatio - Chrámové nokturno

Tonkünstler Orchester Niederösterreich
2015 Tonkünstler orchester
2018 Tonkünstler orchester

Trubači Pražského Hradu
2001 Varhaní koncert


U

Ústřední hudba Armády České republiky (3x)
2003 Berlioz: Requiem
2004 Promenádní koncert
2012 Verdi: La Traviata

Ústřední hudba Ministerstva vnitra České republiky Ostrava
1997 Promenádní koncert


V

Velký orchestr Paláce Žofín (5x)
2002 Koncert na přání - Tenkrát v Americe
2005 Galakoncert - Sólo pro baryton
2006 Webber: Jesus Christ Superstar
2007 Koncert na přání - Ve světě dětí
2009 Koncert na přání - Magické melodie stříbrného plátna

Velký symfonický orchestr Petra Iljiče Čajkovského Moskva
2019 Čajkovského orchestr Moskva

 

Viola Žamberk (um. ved. Jaromír Žejdlík)

2018 Zpěváčci kraje mého

Vlastimil Litomyšl - pěvecký sbor (3x)
1950 Česká mše národní
1960 Krajská slavnost písní a tanců
1995 Závěrečný koncert „Všichni lidé bratři jsou"

Východočeské divadlo Pardubice
2005 Harwood: Na miskách vah
2016 Věra Mašková: Hej, Mistře!

Vysokoškolský umělecký soubor Pardubice
2017 Jan Václav Stamic: Missa Solemnis


W

Wallingerovo kvarteto - smyčcové kvarteto (3x)
1992 Poklona Bedřichu Smetanovi
1998 Komorní koncert
2007 Chrámové nokturno

Wihanovo kvarteto - smyčcové kvarteto (9x)
1999 Chrámový koncert
2002 A paganini
2003 Slavnosti jara
2005 Externí koncert v Moravské Třebové
2005 Slavná mše svatá
2006 Nokturno v zámecké kapli
2007 Zápas s andělem
2011 Z mého života ...
2015 Výlet do Španěl - Viaje a Espaňa


Z

Záhřebští sólisté - komorní smyčcový orchestr (Chorvatsko)
2004 Koncert na Hoře Matky Boží

Zatrestband Třešť (swingový orchestr) (2x)
2012 Koncert na přání - Tmavomodrý svět J.J. - 2x

Zuzana Lapčíková kvintet
2009 Orbis pictus

 

 

Budeme Vám vděčni, pokud tento přehled doplníte či opravíte.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.