Jak sehnat vyprodané vstupenky

Podařilo-li se vám získat vstupenku na některý pořad festivalu, buďte rádi. Často bývají pořady vyprodány velmi záhy, někdy i hned první den předprodeje. Pokud jste neuspěli v prvním kole, nezoufejte.

Na začátku května se uvolňují nevyzvednuté rezervace a do prodeje se vstupenky ještě mohou vrátit. Mnohem více se jich potom vrací těsně před začátkem festivalu a v jeho průběhu.

Vyplatí se proto sledovat on-line prodejní systém na internetu, nebo si nastavit funkci "Hlídacího psa", který vstupenky uvolněné zpět do prodeje rezervuje za vás.

Nastavením Hlídacího psa zařadíte svůj požadavek do pořadníku čekatelů. V případě uvolnění žádaných vstupenek bude prvnímu čekateli v pořadí vystavena automatická rezervace s platností 48 hodin, o níž bude informován e-mailem. Nebudou-li vstupenky do vypršení této lhůty zakoupeny, rezervace bude stornována a vstupenky nabídnuty dalšímu čekateli. Požadovat je možno maximálně 4 vstupenky na jeden pořad. K nastavení Hlídacího psa je nezbytné přihlášení na webu prodejní sítě ticketportal.cz

Je možno též přijít před začátkem pořadu na místo jeho konání, téměř vždy tam nabízí vstupenky nešťastníci, kteří sice vstupenky získali, ale nakonec se z nejrůznějších důvodů pořadu nemohou zúčastnit. Takoví také mohou nabízet své vstupenky v Burze vstupenek na facebookové skupině Smetanovy Litomyšle.