Vstupenky

 

Před zakoupením vstupenek se laskavě seznamte s pořadatelskými podmínkami. Zakoupením vstupenek s nimi vyjadřujete souhlas.

Vstupenky je možno:

 • Zakoupit v předprodejní kanceláři Smetanovy Litomyšle nebo v prodejním místě Ticketportal (seznam prodejních míst).
 • Rezervovat/objednat on-line nebo telefonicky
  Telefonicky na čísle 461 616 070 v pracovních dnech od 9.00 do 17.00 hod. (1. 3. 2017 až od 10.00 hod.). Rezervované/objednané vstupenky je třeba do 3 kalendářních dnů, nejpozději však 90 minut před začátkem pořadu, zakoupit v kterémkoliv prodejním místě či si je nechat zaslat poštou. Pokud zákazník zvolí zaslání poštou, budou vstupenky do 10 dnů odeslány doporučeně na dobírku nebo po uhrazení zálohové faktury. Po odeslání vstupenek již nelze provádět storno, měnit kategorii vstupenek nebo termín představení. Poštou je možno zaslat vstupenky nejpozději 3 dny před konáním pořadu.
  Do zahraničí jsou vstupenky zasílány poštou výhradně po uhrazení zálohové faktury, nelze zvolit doručení na dobírku. 
  V rámci jedné on-line rezervace lze zajistit maximálně 10 vstupenek na jeden pořad.
  K ceně vstupenek zasílaných poštou budou připočítány expediční náklady 11
  0 Kč.
 • Zakoupit on-line 
  Po úhradě platební kartou (podrobný návod) budou vstupenky připraveny k vyzvednutí na kterémkoliv prodejním místě nebo zaslány poštou, zákazník si je však může vytisknout i sám (HOMEticket). V rámci jednoho on-line nákupu lze zajistit maximálně 10 vstupenek na jeden pořad.

Pro nákup vstupenek on-line je třeba se zaregistrovat do systému Ticketportal (registrace). Doporučujeme provést registraci před zahájením předprodeje.

Pořadník na uvolněné rezervace ("Hlídací pes")
V on-line systému je možno zvolit požadavek na zařazení do pořadníku náhradních rezervací - nastavit "hlídacího psa". V případě uvolnění žádaných vstupenek bude prvnímu čekateli v pořadí vystavena automatická rezervace s platností 48 hodin, o níž bude informován e-mailem. Nebudou-li rezervované vstupenky do této lhůty zakoupeny, rezervace bude stornována a vstupenky nabídnuty dalšímu čekateli. Požadovat je možno maximálně 4 vstupenky na jeden pořad. POZOR! Aktivaci "hlídacího psa" pečlivě zvažte, nelze ji zrušit a pořadník není možno použít opakovaně na stejné představení!

Jak zadat slevu na vstupné při online nákupu?

Na většinu pořadů je možno uplatnit slevu pro držitele průkazu ZTP, ZTP/P a jejich doprovodu. Na některé pořady je poskytnuta sleva pro děti do 15 let a studenty, u vybraných pořadů může být nabízena další sleva. Slevu nárokujte v online systému v momentě, kdy přejdete do "Košíku". Zde je třeba zadat slevy k jednotlivým vstupenkám - viz obrázek níže. Oprávněnost nároku na čerpání slevy je třeba doložit při vstupu do hlediště předložením příslušného dokladu společně se vstupenkou. 

Plánky hledišť

Prodejní místa

Pořadatelské podmínky