Slavnostní zahajovací koncert

16. 6. | pátek
19:00, Zámecké nádvoří

Houston Symphony Chorus

17. 6. | sobota
15:00, Piaristický chrám Nalezení sv. Kříže

Galakoncert – Návštěva ve Vídeňské státní opeře

17. 6. | sobota
20:00, Zámecké nádvoří

Anglické listy

18. 6. | neděle
15:00, Zámecká jízdárna

Poznaňská filharmonie

18. 6. | neděle
19:30, Zámecké nádvoří

Afflatus Quintet

21. 6. | středa
19:30, Zámecká jízdárna

Večer na zámku v Nových Hradech

21. 6. | středa
21:00, Nové Hrady u Litomyšle

Jaroslav Tůma: Moje vlast

22. 6. | čtvrtek
19:30, Kapitulní kostel Povýšení sv. Kříže

Večer na zámku v Nových Hradech

22. 6. | čtvrtek
21:00, Nové Hrady u Litomyšle

Gioacchino Rossini: Lazebník sevillský!!!

23. 6. | pátek
21:00, Zámecké nádvoří

Večer na zámku v Nových Hradech

23. 6. | pátek
21:00, Nové Hrady u Litomyšle

Kdo v zlaté struny zahrát zná

24. 6. | sobota
15:00, Zámecká jízdárna

Bedřich Smetana: Tajemství

24. 6. | sobota
21:00, Zámecké nádvoří

Večer na zámku v Nových Hradech

24. 6. | sobota
21:00, Nové Hrady u Litomyšle

Pocta slovanské duši

25. 6. | neděle
15:00, Piaristický chrám Nalezení sv. Kříže

Fantastická Česká Sinfonietta

25. 6. | neděle
19:30, Zámecké nádvoří

100 Tagú Cigányzenekar Budapest

26. 6. | pondělí
19:30, Zámecké nádvoří

Shlomo Mintz & Filharmonie Brno

27. 6. | úterý
19:30, Zámecké nádvoří

Hommage à Bach

28. 6. | středa
19:30, Piaristický chrám Nalezení sv. Kříže

Monteverdiana

29. 6. | čtvrtek
19:30, Zámecká jízdárna

Rusalenka

30. 6. | pátek
14:00, Smetanův dům

Rusalenka

30. 6. | pátek
18:00, Smetanův dům

Valmont

30. 6. | pátek
21:00, Zámecké nádvoří

Bedřich Smetana: Prodaná nevěsta

1. 7. | sobota
15:30, Zámecké nádvoří

Bedřich Smetana: Prodaná nevěsta

1. 7. | sobota
21:00, Zámecké nádvoří

Bedřich No. 1

2. 7. | neděle
11:00, Smetanův dům

Jan Václav Stamic: Missa Solemnis

2. 7. | neděle
13:30, Piaristický chrám Nalezení sv. Kříže

Hommage à Jazz – Arturo Sandoval

2. 7. | neděle
17:30, Zámecké nádvoří

Arturo Sandoval – Jam Session

2. 7. | neděle
21:30, Zámecká jízdárna

Dagmar Pecková Gypsy

3. 7. | pondělí
19:30, Zámecká jízdárna

Amilchare Ponchielli: La Gioconda

4. 7. | úterý
21:00, Zámecké nádvoří

Příběhy v tónině života

5. 7. | středa
11:00, Zámecká jízdárna

Oskar Nedbal: Polská krev

5. 7. | středa
21:00, Zámecké nádvoří

Velké finále: Va, Pensiero…

6. 7. | čtvrtek
19:30, Zámecké nádvoří