Zájem o vstupenky na Smetanovu Litomyšl

9.3.2018   ČT 1   str. 10   18:00 Události v regionech - Praha

Bohumil KLEPETKO, moderátor

--------------------

Za první 3 dny prodeje se doslova zaprášilo po většině vstupenek na letošní ročník hudebního festivalu Smetanova Litomyšl. Zcela vyprodaná je polovina všech představení. Program festival klasické hudby má letos připomenou 100. výročí vzniku Československé republiky. Víc k tomu přímo z Litomyšle řekne Lucie Chytilová a má při sobě i hosta, kterého za chvíli sama představí. Kolik vstupenek tedy ještě v předprodejích zbývá? A na jaká představení?

Pokračovat ve čtení

Vstupenky na letošní ročník „Smetanky“ už jsou k mání

9.3.2018   5plus2   str. 3   Svitavsko a Orlickoústecko  (lík)  

Organizátoři spustili ve středu úplný prodej vstupenek na čtyřicet představení a koncertů a další akce letošního jubilejního ročníku festivalu Smetanova Litomyšl . Vstupenky lze získat na http://www.ticketportal. cz a http://www.smetanovalitomysl.cz, osobně na všech prodejních místech Ticketportalu a telefonicky na čísle 461 616 070. Největšími taháky festivalu jsou letos světoznámý tenorista Javier Camarena či dílo Paula McCartneyho Ecce Cor Meum.

 

Lístky na festival stále jsou

8.3.2018   Svitavský deník   str. 3   Svitavsko a okolí  (pš)   

Největší hudební festival vážné hudby pod otevřeným nebem zahájil včera prodej lístků. Třicet tisíc vstupenek na čtyřicet představení byla počáteční nabídka jubilejní Smetanovy Litomyšle. Prodej nezhatily ani technické problémy, které jej provázely.

Pokračovat ve čtení

V 10 hodin dopoledne začíná předprodej vstupenek na festival Smetanova Litomyšl

7.3.2018   ČRo Region, Středočeský kraj   str. 4   07:00 Ranní region

Nikola ŠIMANDLOVÁ, moderátorka

V 10 hodin dopoledne začíná předprodej vstupenek na mezinárodní operní festival Smetanova Litomyšl. Jubilejní šedesátý ročník nabídne na přelomu letošního června a července 35 pořadů, ve kterých vystoupí kompletní česká hudební špička, včetně všech tří národních divadel a České filharmonie. K dispozici bude 30 tisíc vstupenek, jak dodává Naďa Kubínková.

Pokračovat ve čtení

Začne předprodej vstupenek na mezinárodní operní festival Smetanova Litomyšl

7.3.2018   ČRo Radiožurnál   str. 4   09:00 Zprávy

Jana MAGDOŇOVÁ, moderátorka

Za hodinu začne předprodej vstupenek na mezinárodní operní festival Smetanova Litomyšl. Jubilejní šedesátý ročník nabídne na přelomu letošního června a července 35 pořadů, ve kterých vystoupí kompletní česká hudební špička, včetně všech tří národních divadel a České filharmonie. K dispozici bude 30 tisíc vstupenek.

Pokračovat ve čtení